Ievadvārdi

Programma

Mākslinieki

Norises vietas

Presei

Par festivālu

Festivāla vēsture

Aina Kalnciema

Atbalstītāji

Kontakti

Vinčenco Kapecuto (Vincenzo Capezzuto), balss

 

Vincenzo CapezzutoVinčenco Kapecuto (Vincenzo Cappezuto)
Vinčenco Kapecuto ir ne tikai starptautiski pazīstams dejotājs, bet arī dziedātājs. Kā dejotājs un dziedātājs viņš strādājis ar Gvido Morini Akordeonu ansamblī un ar Marko Bīzliju (Marco Beasley) izrādē "Ļaunuma kārdinājums" Zalcburgas Mūzikas festivāla Mocarta teātrī.
2010. gada novembrī viņu uzaicināja dziedāt un dejot kopā ar Eiropas Baroka orķestri Kristīnas Pluharas (Christina Pluchar) viesizrādēs visā Eiropā, dziedot tradicionālas un baroka dziesmas.
Jau trīs gadus mākslinieks uzstājas kā viesdziedātājs ansamblī "L'Arpegiatta" Kristīnas Pluharas vadībā un piedalās arī šā kolektīva visjaunākajos ierakstos "Via Crucis" 2010.gadā un "Los Pajaros Perdidos" 2012.gadā studijā "Virgin Classics". Vinčenco Kappecuto kopā ar "L'Arpeggiata" ir piedalījies visos starptautiskajos mūzikas festivālos, uzstājoties Honkongas Festivālā un Ņujorkas Kārnegija zālē.
Viņš koncertē kā viesdziedājs ar Rikardo Minasi vadīto ansambli "Pomo d'oro" un sadarbībā ar šo kolektīvu ir kā vienīgais dziedātājs ierakstījis drīzumā gaidāmo kompaktdisku "In Gondola", kurā interpretēta burvīgā Venēcijas 18.gs. baroka mūzika.
Mākslinieks radoši sadarbojas ar itāļu režisoru Klaudio Bordžianni skatuves mākslas projektā "Soqquadro Italiano", kas sevī apvieno mūzikas ansambli, deju kolektīvu un teātra trupu.
Ar "Soqquadro Italiano" Vinčenco Kapecuto ir uzstājies Baroka festivālā Alā un Venēcijā prestižajā Venēcijas biennālē, kā arī daudzos citos starptautiskos mūzikas festivālos.
Mākslinieks piedalās slavenā darba "Ti amo anche se non so shi sei" ierakstīšanā kopā ar ievērojamiem Itālijas dziedātājiem: Franko Batiato, Lučio Dallu, Masimo Ranieri, Džanni Morandi un Roberto Ferri.

Baha muzikas fonds, Hipokrata iela 35-32, LV-1079, Riga, Latvija, talr.: 29208181, e-pasts: bachfestival@inbox.lv