Ievadvārdi

Programma

Mākslinieki

Norises vietas

Presei

Par festivālu

Festivāla vēsture

Aina Kalnciema

Atbalstītāji

Kontakti

Ieva Saliete

 

Ieva SalieteIeva Saliete dzimusi 1974. gadā Rīgā. Interese par klavesīna spēli radusies Latvijas Mūzikas Akadēmijā, studējot Ainas Kalnciemas klasē. Seko vēsturisko taustiņinstrumentu - klavesīna un āmuriņklavieru studijas pie prof., Dr. Roberta Hilla Freiburgas Mūzikas Augstskolā, kā arī pie Joerg–Andreas Boetticher basso continuo jomā Bāzeles Shola Cantorum.
No 1996-2010. gadam kā brīvmāksliniece dzīvo Freiburgā, regulāri uzstājoties ar tādiem ansambļiem kā Ensemble 415, Freiburger Barockorchester, Kammerorchester Basel, ierakstos un koncertturnejās sadarbojoties ar tādiem diriģentiem un solistiem kā Lawrence Cummings, Paul Goodwin, Cecilia Bartoli, Angelika Kirchschlager, Simone Kermes, Nuria Rial, Daniel Hope, Sergio Azollini u.c.
Kopš 2010. gada dzīvo Latvijā, pasniedz klavesīna spēli Latvijas Mūzikas Akadēmijā, sadarbojas ar Sinfonieta Rīga baroka programmās, kā arī turpina koncertēt ansambļu Les Passiones de l Ame (Berne) und Kesselbergensemble (Bāzele) sastāvā.
Īpaši tuva ir baltvācu komponista Johana Gotfrīda Mītela mūzika, kura koncertus 2012. gadā ierakstījusi izdevniecībā Cantando.

Baha muzikas fonds, Hipokrata iela 35-32, LV-1079, Riga, Latvija, talr.: 29208181, e-pasts: bachfestival@inbox.lv