Ievadvārdi

Programma

Mākslinieki

Norises vietas

Presei

Par festivālu

Festivāla vēsture

Aina Kalnciema

Atbalstītāji

Kontakti

Katrīna Lazara (Katrin Lazar): baroka fagots, baroka flauta


Katrin LazarKatrīna Lazara mācījās blokflautas un baroka fagota spēli Mūzikas un tēlotājas mākslas augstskolā Frankfurtē pie Mainas pie  Prof. Michael Schneider un Christian Beuse. 2004./2005. mācību gadā Katrīna saņēma Vācijas Akadēmiskās apmaiņas (DAAD) stipendiju, lai turpinātu izkopt šo instrumentu spēli Hāgā,  Karaliskajā Konservatorijā. Tur viņa mācījās pie Peter van Heyghen un Donna Agrell.
Pašlaik mūziķe dzīvo Minhenē un darbojas kā brīvmāksliniece, regulāri muzicējot kopā ar dažādiem baroka ansambļiem. To vidū ir  Akademie für Alte Musik Berlin, Cantus Cölln, Balthasar-Neumann-Ensemble, Hofkapelle München, Elbipolis, Les Passions de l`Ame un the Barocksolisten München, kura dibināšanā viņa pati ir piedalījusies.
Māksliniece uzstājusies tādu slavenu diriģentu vadībā kā René Jacobs, Ton Koopman, Trevor Pinnock, Lars Ulrik Mortensen, Thomas Hengelbrock, Konrad Junghänel, Michael Schneider, Hans-Christoph Rademann, Andreas Spering, Alfredo Bernardini, Marcus Creed, un Ivor Bolton. Viņa daudz ceļojusi ar koncertiem visā Eiropā, kā arī viesojusies Japānā, Dienvidkorejā, Brazīlijā un Meksikā.
Katrīnas Lazaras spēli var bieži dzirdēt radio raidījumos un ierakstos.
Kopš 2013. gada aprīļa viņa pasniedz vēsturiskā fagota spēli Valsts Mūzikas augstskolā Trosingenā  (Vācijā).

Baha muzikas fonds, Hipokrata iela 35-32, LV-1079, Riga, Latvija, talr.: 29208181, e-pasts: bachfestival@inbox.lv