Ievadvārdi

Programma

Mākslinieki

Norises vietas

Presei

Par festivālu

Festivāla vēsture

Aina Kalnciema

Atbalstītāji

Kontakti

Anna Marī Dragosita (Anne Marie Dragosits) : cimbole (klavesīns)

Anne Marie DragositsAnna Marī Dragosita mācījās klavesīna spēli pie Wolfgang Glüxam Vīnes Mūzikas un tēlotājas mākslas universitātē un pie Ton Koopmann un Tini Mathot Hāgas Karaliskajā konservatorijā. Viņa ir piedalījusies arī basso continuo meistarklasēs, ko snieguši Lars Ulrik Mortensen un Jesper Christensen. Mūziķe regulāri uzstājas kā soliste un continuo spēlētāja visā Eiropā, muzicējot kopā ar tādiem kamermūzikas kolektīviem kā Vivante, Les Sentimens, l’Arcadia vai Musica alchemica , kā arī orķestriem: Barucco, l’Orfeo Barockkorchester, Capella Leopoldina un Camerata Saltzburg. Sadarbojoties ar kolektīvu Vivante Anna Marī ieguva pirmo godalgu Schmelzer konkursā Melkā  2005. gadā. Kopš tā laika ansamblis ir piedalījies lielākajos Eiropas festivālos: Resonanzen  Vīnes koncertzālē Konzerthaus, Utrehtas Senās mūzikas festivālā, Flandriešu festivālā Brigē Minhenes Residenzwoche, Rheinvokal, Itineraire Baroque kā arī Villa I Tatti Florencē.
Anna Marī Dragosita piedalījusies daudzu ierakstu tapšanā: viņas pirmais solo CD ar 17.gs. itāļu skaņdarbiem klavesīnam, kas atskaņoti uz oriģināliem instrumentiem no Nirnbergas Vācu nacionālā muzeja, iznāca 2013. gada jūlijā.
Mūziķi regulāri aicina pasniegt meistarklases. 2013. gadā – Varšavā, Varazdinā un Ossiahā. Viņa lasījusi lekcijas un spēlējusi pavadījumu Grācas un Vīnes Mūzikas universitātēs Austrijā. Kopš 2014. gada marta viņa ir   klavesīna pavadītāja Zalcburgas Mozarteum.

Baha muzikas fonds, Hipokrata iela 35-32, LV-1079, Riga, Latvija, talr.: 29208181, e-pasts: bachfestival@inbox.lv