Operas mākslinieki ASV  
 

Latvijas Nacionālās Operas mākslinieki -  bass Krišjānis Norvelis,  soprāns  Andžella Ķirse  un koncertmeistare Anna Roždestvenska deva augstvērtīgu sniegumu četros LNO Ģilde (ASV) rīkotajos labdarības koncertos no 2001. gada 29. marta līdz 1. aprīlim. Programmā bija operārijas, dueti un dziesmas: Mocarts, Verdi, Pučini, Rosini, Geršvins, Mediņš un Skulte.
Publika bija ļoti atsaucīga lieliskajam izpildījumam. Ar šiem koncertiem LNO Ģilde atzīmēja savu 10 gadu darbību. Pēdējā gadā savāktos ziedojumus ģilde izlietos Operas atbalstam ar nozīmīgu, vajadzīgu un lielu dāvanu.

Pēc konceta Mūrestaunā:
LNO mākslinieki un LNO Ģildes valdes un revizijas komisijas locekļi, no kr.: Vera Siliņa, Dagnija Rūse, priekšsēža vietniece Beatrise Rasuma, priekšsēdis Ilgvars Spilners, koncertmeistare Anna Roždestvenska, soprāns Andžella Ķirse, mājasmāte Ruta Vītola, bass Krišjānis Norvelis, Brigita Klausa, Jānis Reikmanis, Ivars Bērziņš, Oļģerts Balodis un Edvīns Rasums.

 
Pēc koncerta Jonkeru Latviešu Ev. lut. baznīcā mākslinnieki, Ģildes valdes locekļi un padomnieki, no kr.: Aija Pelše, Edmunds Brigmanis, Grietiņa Brigmane, Aina Liden, Ivars Bērziņš, Ruta Lācis, Anna Roždestvenska, Andžella Ķirse, Indulis Lācis un Krišjānis Norvelis. Vašingtonas latviešu Ev. lut. draudzes namā pēc koncerta, no kr.: koncertmeistare Anna Roždestvenska, soprāns Andžella Ķirse, Zaiga Tuma, Maija Baumane un Edvīns Tums. 
 
Pēc koncerta Vašingtonā, no kr.: soprāns Andžella Ķirse, Marlene Juberte, koncerta organizētāja un LOV priekšniece Anita Juberte, Laila Bolšteina un gleznotājs Ģirts Puriņš. Mākslinieki un koncerta organizētāji Priedainē, no kr.: Ģildes valdes locekle Aija Pelše, soprāns Andžella Ķirse, Jānis Students, Bruno Dzenis, koncertmeistare Anna Roždestvenska, Māris Sermoliņš un bass Krišjānis Norvelis.
 

Komponistes Daces Aperānes recenzija par koncertu Jonkeros N.Y.

Par māksliniekiem