Par māksliniekiem  
 

Krišjānis Norvelis vokālā solista mākslu ieguvis Jāzepa Mediņa mūzikas koledžā, Latvijas Mūzikas akadēmijā un papildinājies Olivera Miljakovica meistarklasē, Vīnē. Viņš ir Jāzepa Vītola Starptautiskā vokālistu konkursa laureāts. Belvederes (Vīnē) konkursā Norvelis saņēmis Herberta fon Karjana stipendiju, ar kuru stažējies Vīnes Valsts operā. Kopš 1997. gada viņš ir bijis Latvijas Nacionālās operas solists. Piedalījies arī Siguldas operas festivālā.

Īsā laikā viņš arī guvis jau lielu koncertu pieredzi dziedot solo svinīgos koncertos Rīgas Domā, Filharmonijas zālē, Bregencas festivālā, kā ari latviešu rīkotos koncertos Kanadā un ASV.

 

Andžella Ķirse ir absolvējusi Jāzepa Mediņa mūzikas koledžu. Viņa studē Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālā nodaļā un ir Latvijas mūzikas koledžu vokālās nodaļas konkursu “Lielās Mūzikas balvas” un “Aldara balvas” laureāte. Viņa ir LNO soliste kopš 1998. gada, kur viņas lomas ir bijušas Mikaēla “Karmenā”, Tatjana “Jevgeņijā Oņeginā” un Donna Elvīra “Don Žuānā” un Laima “Sudraba Šķidrautā”. LNO ģildei viņa ir pazīstama no Latvijas Mūzikas akadēmijas “Figaro studijas” operu iestudējumiem ko ģilde ir finansējusi.

  

 

Anna Roždestvenska dzimusi Rīgā, ar izcilību beigusi Latvijas Mūzikas akadēmijas klavieru nodaļu pie prof. Annas Klās.
30 gadus nostrādājusi par koncertmeistaru LMA vokālajā katedrā. Piedalījusies vairākos vokālistu konkursos, kur saņēmusi diplomu par labāko koncertmeistaru.
Atzīta par Rahmaņinova un Čaikovska, kā arī citu krievu komponistu izcilu interpretu. Dotajā brīdī turpina strādāt Latvijas Mūzikas akadēmijā un Latvijas Nacionālajā operā.